PL
  • PL
  • EN

DekoracjeŚwiatłem

Wykorzystanie dekoracji świetlnych daje niepowtarzalną możliwość stworzenia
wspaniałego klimatu i pozwala na uzyskanie scenografii świetlnej niczym z bajki.

 

Niesamowita aranżacja

 

Dzięki technologii LED mogę zamienić nawet zupełnie przeciętną przestrzeń w niesamowite miejsce.

 

Pomogę w wyborze kolorystyki oświetlenia oraz zapewnie fachowy dobór oświetlenia do warunków sali, architektury lub innej przestrzeni. Posiadam wieloletnie doświadczenie w projektowaniu oświetlenia, nagłośnienia oraz przestrzeni zdobyte podczas wykonywanych realizacji instalacji w obiektach rozrywkowych w całym kraju.

 

Moja firma przeprowadziła kilkadziesiąt projektów i modernizacji klubów, dyskotek , sal weselnych w całej Polsce i za granicą. Mając takie doświadczenie przedstawię projekt optymalnego ustawienia przestrzeni oraz efektów świetlnych. Pomogę w doborze scenografii, dodatkowych dekoracji oraz florystyce. Zagwarantuje pełną obsługę urządzeń podczas trwania realizacji zlecenia.

 

Profesjonalny sprzęt

 

Pracuje na sprzęcie renomowanych światowych firm co gwarantuje najwyższą jakość świadczonych usług. Wśród nich znajdziecie: reflektory LED, belki LED, głowice ruchome, urządzenia pozwalające na wyświetlanie indywidualnych napisów na ścianach ,sufitach itp. np. imiona, inicjały, data ślubu, motywy z zaproszeń lub wybrane przez was teksty.

 

Urządzenia pozwalające wyświetlać wasze filmy i fotografie zarówno wewnątrz jak i zewnątrz. Urządzenia do oświetlenia architektury budowlanej i krajobrazu, urządzenia do wytwarzania ciężkiego dymu, wytwornicy baniek, projektory i ekrany.

 

Jeśli marzysz o czymś wyjątkowym i oryginalnym – chętnie pomogę w stworzeniu wyjątkowego miejsca na Twoją uroczystość, przyjęcie weselne lub imprezę firmową.

KontaktSkontaktuj się ze mną

 

Tel.: 792 333 556 ,

Email: kontakt@mixmash.pl,

Skype - mixmash

 

 

Dołącz do mnie na:

 

 

Masz pytania?Napisz do mnie

Zarezerwuj Termin Już Teraz!