PL
  • PL
  • EN

Muzyka i Sprzęt


Muzyka

Wieloletnie doświadczenie Dj’ skie oraz muzyczne zdobyte na niezliczonej liczbie imprez w dyskotekach, klubach na imprezach okolicznościowych i eventach pozwala mi swobodnie zaserwować trafnie dopasowaną muzykę skierowaną do uczestników zabawy.

Aktywność taneczna zaproszonych uczestników zabawy doskonale potwierdza jaki gatunek muzyczny jest najbardziej pożądany. Przez wieloletnią pasję zgromadziłem ogromną płytotekę na różnych nośnikach. Posiadam bogaty repertuar muzyczny na płytach vinylowych oraz CD.

Gram muzykę w odpowiedni sposób miksując gatunki i style różnych dekad, aby maksymalnie usatysfakcjonować największą liczbę uczestników zabawy. Stawiam na znane szlagiery ale również skutecznie wylansuje utwory nieco zapomniane lub muzyczne nowości , aby Wasza impreza stała się zbiorem różnych niesamowitych przebojów każdego stylu, gatunku i epoki./p>

Sprzęt

Bardzo istotnym elementem świadczonej usługi jest odpowiedni sprzęt. Pracuje wyłącznie na sprawdzonym, innowacyjnym i renomowanym sprzęcie najlepszych marek takich jak BOSE, PIONEER, ADJ, MONSTER BEATS, SHURE, SHOWTEC, ORTOFON, TECHNICS, JBL, APPLE, itd… a w skład mojej oferty wchodzi bogate oświetlenie, ruchome głowice, belki i pary i belki LED.

Oświetlając miejsce imprez dbam o odpowiedni design wizualny, poparty odpowiednią wiedzą techniczną oraz zdobytym dużym doświadczeniem. Dodatkowo na życzenie wzbogacam ofertę bańkami, dymem, lub ciężkim dymem oraz wyrzutniami CO2 i konfetti.

Stanowisko, miejsce pracy Dj ‘ja, zawsze jest wyeksponowane ale komponuje się z wystrojem lokalu i zachowuje styl, estetykę.

Sprzęt

Dodatkowe Atrakcje

Jeśli chcecie podczas kolacji weselnej posłuchać muzyki na żywo to proponuje dla prestiżu recital instrumentalisty, skrzypka, gitarzysty, saksofonisty lub puzonisty w repertuarze standardów muzyki pop. Jeśli wolicie coś bardziej lekkiego, preferujecie jazz lub muzykę klasyczną, pianista umili Wam kolację weselną z prawdziwym jazzowym feelingiem lub duet czy kwartet zagra ulubione szlagiery muzyki klasyczne lub rozrywkowej…

Ponadto proponuje konkurs życzeń. Wystarczy przygotować wcześniej listę Waszych ulubionych piosenek. Wesele to doskonała okazja do zabawy przy muzyce, którą kochacie…

Tylko z płyt winylowych

 

Płyty Vinylowe w erze dźwięku cyfrowego to ekscentryczny leksus, który zdobywa serca coraz szerszej rzeszy odbiorców. Na imprezach królują już tylko bezduszne pliki odtwarzane często z komputerów lub kontrolerów, a to za sprawą dostępności, ceny i chyba wygody. Trudno jest skolekcjonować odpowiednią ilość płyt, aby swobodnie zagrać imprezę tylko z winyli. Moja życiowa pasja spowodowała, że przez wiele lat uzbierałem sporą kolekcje znakomitych long playów, singli, maxi singli i swobodnie zagram każdą imprezę, dlatego możesz pozwolić sobie na trochę muzycznego luksusu z Dj Mixmash ☺

Płyta winylowa ma tożsamość, swoją duszę i brzmienie w którym można się zakręcić. Zapraszam chętnych do skorzystania mojej oferty zagrania imprezy tylko z płyt winylowych. Oryginalne brzmienie, wspaniałe przeboje, często znane hity w maxi singlowych mało znanych wersjach tanecznych, może to być niezapomniany szalony taneczny wieczór z czarnymi krążkami i wspaniałymi wspomnieniami sprzed lat.

Uzupełnieniem takiej oferty może być oryginalny sprzęt z lat 70 -80,ilumofonia, kolorofony, kula lustrzana, sprzęt grający Unitra Fonica, Fono Disk, kolumny Altus itp. …

 

Usługę wyceniam indywidualnie.


Karaoke

 

To forma rozrywki pochodząca z Japonii, polegająca na śpiewaniu w pubie, klubie, domu itp. Znanych przebojów na tle odtwarzanego z nagrania akompaniamentu instrumentalnego bez warstwy wokalnej. Śpiewającemu może pomagać wyświetlanie tekstu na dowolnym medium (monitor, projektor itp.) Mogę zorganizować taką zabawę na Twojej imprezie….

 

 

Foto box

 

Odkryj potencjał aktorski drzemiący w rodzinie i znajomych – sami wybierzcie gadżety i dajcie się ponieść wyobraźni przed obiektywem! Foto box jako najbardziej rozchwytywana atrakcja weselna ostatnich lat pozwoli Wam na zorganizowanie uroczystości, której Wasi goście nie zapomną latami! Zdjęcia z foto budki będą najlepszą formą podziękowania za ich przybycie. Organizujesz 16-tkę, 18-tkę, a może 100-tkę? Nie pozwól, by były to urodziny lub inna uroczystość jak każda inna! Spraw sobie na prezent foto budkę i razem ze swoimi gośćmi ciesz się nielimitowaną liczbą zdjęć.

 

Bańki

 

Pierwszy Taniec wśród 1000 baniek

 

Wypuszczenie baniek mydlanych to kolejna z atrakcji, tworzących niesamowitą i niepowtarzalną atmosferę, a dla fotografa okazję do wykonania fantastycznych zdjęć. Bańki można wypuścić także np. podczas pierwszego tańca nowożeńców, wejścia na sale, wyjścia z kościoła, podziękowań dla rodziców i w każdym innym, dowolnym momencie również na ślubie lub weselu.

 

Koszt wynajmu wytwornicy

  • na 3 piosenki 120 zł wraz z obsługą
  • na 1h 250 zł wraz z obsługą
  • na całą noc bez obsługi z płynem 250 zł (instruktarz dla osoby która będzie za to odpowiedzialna)

 

 

Ciężki dym

 

Proponuje Państwu na pierwszy taniec wynajęcie profesjonalnej wytwornicy ciężkiego dymu. Ciężki dym kłębi się delikatnie nad ziemią sprawiając wrażenie, jakby para tańczyła w chmurach. Taniec w chmurach jest idealny dla par, które świetnie dają sobie radę na parkiecie jak i również dla tych, którym przychodzi to trudniej. Dym zasłoni małe wpadki i ukryje niedoskonałości w tańcu, odsłoni natomiast to co najważniejsze, czyli szczęście na twarzach Młodej Pary. Fotograf będzie miał niepowtarzalną okazję do zrobienia niebanalnych zdjęć podczas tańca, a zaproszeni goście będą oczarowani Waszym występem. Wytwornica jest przeznaczona do profesjonalnych opraw estradowych oraz koncertowych i daje efekt nie do porównania z innymi tańszymi urządzeniami. Dodatkowo proponuje podświetlenie dymu za pomocą profesjonalnych lamp LED. W ramach usługi można wykorzystać wytwornicę dymu na nietypową sesję zdjęciową zaraz po pierwszym tańcu. Możliwość dojazdu na terenie całej Wielkopolski. Koszt dojazdu to 1zł/km liczone od Ostrowa Wlkp.

Cennik

  • Wytwornica ciężkiego dymu na pierwszy taniec 450 zł
  • Podświetlenie dymu za pomocą lamp LED w dowolnym kolorze 100 zł
  • Wynajęcie wytwornicy dymu + oświetlenie + obsługa 650zł

KontaktSkontaktuj się ze mną

 

Tel.: 792 333 556 ,

Email: kontakt@mixmash.pl,

Skype - mixmash

 

 

Dołącz do mnie na:

 

 

Masz pytania?Napisz do mnie

Zarezerwuj Termin Już Teraz!